İç ve dış mekan peyzaj projeleriniz için
Congrass Sentetik Çim Sistemleri

Congrass çim halıları,  bahçe düzenlemelerinde, dekor amaçlı iç mekan kullanımına da uygun olarak geniş bir kullanım alanına sahiptir.Peyzaj amacıyla alışveriş merkezlerinde, havaalanlarında, otellerde, golf sahalarında, parklar ve dinlenme yarlerinde, sokaklar ve meydanlarda, okullarda, yüzme havuzlarının çevrelerinde de Congrass halılar tercih edilmektedir.

Ürünlerimiz

AMAZON

Vahşi doğanın karşı konulmaz güzelliğinden esinlenerek üretilen Congrass Amazon, dinmek bilmeyen yağmurların serin ve nemli havasını ormanların gizemli dünyasını projelerinize taşıyor.

Vahşi doğanın büyüsünü, yaşam alanlarınıza taşımanın tam zamanı.

İç ve dış mekan projeleriniz için Amazon kalitesi sizleri bekliyor.

NATURA

Yaz aylarının getirdiği bitmek bilmeyen enerjinin yansıması Congrass Natura serisi…

Doğal yaşam alanlarının canlılığı, ışıltısı, parıltısı ile doğanın yaz aylarındaki renkliliği Congrass Natura serisi ile yaşam alanlarında hayat buluyor.

TROPICANA

Doğanın bahar ve yaz aylarına uyanışının canlılığı, tazeliği Congrass Tropicana sentetik çim sistemlerinde.

Doğallığın ve konforun mükemmel birleşimi Congrass Tropicana, kalitesiyle de yaşam alanlarınızda uzun yıllar sizlerle birlikte…

FLAT

Kullanışlı, rahat, güvenli ortamlar için Congrass Flat Serisi…

Yeşilin içinde yaşamayı tercih edenler, Confetti Flat serisinin ekonomik çözümleriyle projelerini daha rahat gerçekleştiriyorlar.

kbrs30-ok

KIBRIS SERİSİ

8.400 dtex polietilen iplik ile üretilen Kıbrıs serisi doğanın vazgeçilmez tonlarını projelerine taşımak isteyenlerin tercihi oluyor. 7 sene limitli UV dayanımı garantili ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun kullanım ömrüne sahip Kıbrıs serisi Oeko-Tex, ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikalarıyla kullanıcılarına güven veriyor; çift katmanlı, bakteri barındırmayan, %100 çevreci yapısıyla mekânlara sağlık getiriyor.

SRİ LANKA SERİSİ

Sri Lanka serisi üretildiği 7.200 dtex C shape polietilen iplik ile projelerin yıldızı oluyor. Yıkanabilen ve suyu hapsetmeyen Sri Lanka serisi sunduğu kullanım kolaylığının yanı sıra Oeko-Tex, ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikaları ile farkını ortaya koyuyor. UV dayanımı yüksek olup 7 sene limitli UV dayanımı garantili, çift katmanlı, %100 çevre dostu Sri Lanka serisi doğayı şehrin kalbine taşıyor.

srilanka-30-ok
colortruf-5

COLORTURF SERİSİ

Yaşam alanlarınıza renk katan, çocukların oyun alanlarını zenginleştiren ve ihtiyaçlarınıza cevap olan Colorturf Serisi sunduğu üst düzey kullanım rahatlığı ile ilk tercihler arasında yer alıyor.
Sahip olduğu Oeko-Tex, ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikaları ile kalitesini bir kez daha ispat eden Colorturf Serisi ile yaşam alanlarınızın enerjisi yükselecek.

Kolay

Öncelikle müşterinin tercihi ile saha yüzeyine keçe yayılır. Keçe üzerine saha boyutlarına göre hazırlanmış Congrass ruloları açılarak serilir. Kenarları düzgün olarak kesilir. İki rulo arasında boşluk kalmayacak şekilde yapıştırılır. ,

Boşluk kalan alanlara ek çimler yerleştirilir. Çimin teknik yapısına uygun kumlama ve SBR dolgusu tamamlanır.

Altyapısı sağlam olan, düzgün zeminlere rahatlıkla uygulanan sentetik çim halılar uzun süre kullanıma uygundur .

Congrass Çimlerin
Avantajları

Start typing and press Enter to search