Özel Projeler

Peyzaj amacıyla alışveriş merkezlerinde, havaalanlarında, otellerde, golf sahalarında, parklar ve dinlenme yerlerinde, sokaklar ve meydanlarda, okullarda, yüzme havuzlarının çevrelerinde de Congrass halıları tercih edilmektedir.

Geniş kullanım alanlı dış mekanlarda; mevsim şartlarına dayanıklılık, su tutmayan ve kayganlığı azaltılmış çeşitler tercih edilmelidir. İç mekanlarda dekor veya peyzaj amaçlı kullanımlarda estetik görünüm ve çim rengi, tercih nedenlerinin ilk sıralarında yer alabilir. Güvenli kullanımıyla spor sahalarında çok tercih edilen Congrass çim halıları, çatı kaplamaları ve bahçe düzenlemeleri projelerinde de yerini almıştır. Dekor amaçlı iç mekan kullanımına da uygun olan Congrass halıları geniş kullanım alanına sahiptir.

Ürünlerimiz

AMAZON

Vahşi doğanın karşı konulmaz güzelliğinden esinlenerek üretilen Congrass Amazon, dinmek bilmeyen yağmurların serin ve nemli havasını ormanların gizemli dünyasını projelerinize taşıyor.

Vahşi doğanın büyüsünü, yaşam alanlarınıza taşımanın tam zamanı.

İç ve dış mekan projeleriniz için Amazon kalitesi sizleri bekliyor.

Ürün Detayları
Ürün Detayları

NATURA

Yaz aylarının getirdiği bitmek bilmeyen enerjinin yansıması Congrass Natura serisi…

Doğal yaşam alanlarının canlılığı, ışıltısı, parıltısı ile doğanın yaz aylarındaki renkliliği Congrass Natura serisi ile yaşam alanlarında hayat buluyor.

Ürün Detayları
Ürün Detayları

TROPICANA

Doğanın bahar ve yaz aylarına uyanışının canlılığı, tazeliği Congrass Tropicana sentetik çim sistemlerinde.

Doğallığın ve konforun mükemmel birleşimi Congrass Tropicana, kalitesiyle de yaşam alanlarınızda uzun yıllar sizlerle birlikte…

Ürün Detayları
Ürün Detayları
Kolay

Öncelikle müşterinin tercihi ile saha yüzeyine keçe yayılır. Keçe üzerine saha boyutlarına göre hazırlanmış Congrass ruloları açılarak serilir. Kenarları düzgün olarak kesilir. İki rulo arasında boşluk kalmayacak şekilde yapıştırılır. ,

Boşluk kalan alanlara ek çimler yerleştirilir. Çimin teknik yapısına uygun kumlama ve SBR dolgusu tamamlanır.

Altyapısı sağlam olan, düzgün zeminlere rahatlıkla uygulanan sentetik çim halılar uzun süre kullanıma uygundur .

Congrass Çimlerin
Avanajları

Start typing and press Enter to search