Futbol artık Congrass tarafından üretilen
çim yüzeylerinde oynanıyor.

Yüksek performanslı Congrass, futbolda en iyi oyun özelliklerini sunan benzersiz çim sistemleri serisidir.  Gelişmiş teknoloji ile üretilen Congrass çim halılarda kalitesi arttırılmış polieten iplikler kullanılır. Bu ürünlerin kalite kontrolü, özel geliştirilmiş laboratuvar ortamlarında detaylı olarak gerçekleştirilmektedir.

Ürünlerimiz

Challenger 55

Spor aktiviteleri için kullanılan alanlarda Congrass Challenger 55 iyi top tutuşuna sahip olması, serin ve nemli havalarla beraber kış şartlarının olumsuz etkilerine karşı dayanıklılığı ve rahat hareket edilebilmesi gibi özelliklerinden dolayı tercih edilmektedir. Congrass Challenger 55 olumsuz şartlara karşı kullanımı ile kullanım alanlarını daha prestijli hale getiriyor.

Ürün Detayları
Ürün Detayları

Challenger 60

Sporun dünyasını şekillendiren Congrass Challenger 60, üst düzey kullanım rahatlığı sunması, rahat hareket edilebilmesi ve olumsuz hava koşularında başarılı şekilde kullanılabilmesi gibi özellikleri için tercih edilmektedir. Congrass Challenger 60 olumsuz şartlara karşı kullanımı ile kullanım alanlarını daha prestijli hale getiriyor.

Ürün Detayları
Ürün Detayları

Apollo 50

Sporun dünyasını şekillendiren Congrass Apollo 50, sunduğu üst düzey kullanım rahatlığı ile ilk tercihler arasında yer almaktadır. Ayrıca rahat hareket edilebilmesi ve olumsuz hava koşularında başarılı şekilde kullanılabilmesi gibi özellikleri ile Congrass Apollo 50, kaliteli malzemesi ile ekonomik ve kullanışlıdır.

Ürün Detayları
Ürün Detayları

Apollo 55

Sporun dünyasını şekillendiren Congrass Apollo 55, sunduğu üst düzey kullanım rahatlığı ile ilk tercihler arasında yer almaktadır. Ayrıca rahat hareket edilebilmesi ve olumsuz hava koşularında başarılı şekilde kullanılabilmesi gibi özellikleri ile Congrass Apollo 55, kaliteli malzemesi ile ekonomik ve kullanışlıdır.

Ürün Detayları
Ürün Detayları

Serie 50

En iyi oyun özelliklerini sunan benzersiz Congrass Serie 50, üst düzey kullanım rahatlığı sunması ve rahat hareket edilebilmesi ile tercih edilmektedir. Congrass Serie 50, olumsuz hava koşularında başarılı şekilde kullanılabilmesi gibi özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

 

Ürün Detayları
Ürün Detayları

Serie 55

En iyi oyun özelliklerini sunan benzersiz Congrass Serie 55, üst düzey kullanım rahatlığı sunması ve rahat hareket edilebilmesi ile tercih edilmektedir. Congrass Serie 55, olumsuz hava koşularında başarılı şekilde kullanılabilmesi gibi özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

 

Ürün Detayları
Ürün Detayları

Premier 60

En iyi oyun özelliklerini sunan benzersiz Congrass Premier 60, üst düzey kullanım rahatlığı sunması ve rahat hareket edilebilmesi ile tercih edilmektedir. Congrass Premier 60, olumsuz hava koşularında başarılı şekilde kullanılabilmesi gibi özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

 

Ürün Detayları
Ürün Detayları
Congrass Sentetik Çim Saha

NEDEN CONGRASS ?

• Congrass futbol sahaları, güvenilir, tutarlı spor yüzeyleridir, en iyi doğal çim alanlarını bile hem performans hem de güvenilirlikten üstün tutar.

• Congrass sentetik çim, oyun sırasında top kontrolüne yardımcı olur.
• Elyaf tabanının yanında geri dönüştürülmüş kauçuk tabakası darbeyi emer ve top sıçramasını kontrol ederek esneklik katar.
• Sentetik futbol sahaları, doğal çimlerin dezavantajlarından hiçbirine sahip değildir.
• İptal edilen maçlara neden olan su dolu sahalar unutulur.
• Aşınmış yüzeyleri onarmak için ağır bakım gerekmez.
• Günlük bakım minimum seviyeye iner.

DOĞRU UYGULAMA
UZUN SÜRE KULLANIM

Sıkıştırılmış toprak zemin üzerine 15 cm yüksekliğinde 4 numaralı mıcır serilir. Serilen mıcır üzerine 10 cm yüksekliğinde 1 numaralı mıcır serilerek zemin doldurulur ve mastarlanarak sıkıştırılır. Zemin üzerine sentetik keçe serilir. Keçe üzerine halı serilerek yapıştırılır. Halı üzerine Sbr granül ve kumun m² ye eşit miktarda dağıtılması sağlanarak montaj bitirilir.

Mevcut çim üzerine kumlama makinesi ile ince bir tabaka şeklinde kumlama işlemi yapılmalıdır. Kullanılacak kum mutlaka elenmiş ve tuzlardan arınmış olmalıdır. Kaba kum, sahalarda oyuncuların kayarak yaralanmalarına neden olabilir.

Congrass sentetik çim halıları tabanı, halı saha uygulamalarında yüksek kalite sağlar. Delikli yapısıyla yüzeye düşen suyu drenaj kanallarına ileterek suyun tahliyesini sağlar, nem tutmaz. Yüzeyin kayganlaşmasını azaltır ve oluşabilecek kazaların önlenmesine yardımcı olur.

Congrass Sentetik Çim

 

Congrass Çimlerin
Avanajları

sporlastbg

Start typing and press Enter to search