varlik-2-8

Golf artık Congrass tarafından üretilen
çim yüzeylerinde oynanıyor.

Yüksek performanslı Congrass, Golf da en iyi oyun özelliklerini sunan benzersiz çim sistemleri serisidir.  Gelişmiş teknoloji ile üretilen Congrass çim halılarda kalitesi arttırılmış polieten iplikler kullanılır. Bu ürünlerin kalite kontrolü, özel geliştirilmiş laboratuvar ortamlarında detaylı olarak gerçekleştirilmektedir.

Ürünlerimiz

Fairway Serisi

Congrass Fairway sık dokunuşu ile sporculara sağladığı kullanım kolaylığının yanında %100 çevre dostu olması ile de sıklıkla tercih ediliyor. Sahip olduğu ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikaları ile sunduğu güven ve kaliteyi tescilleyen Fairway serisi 7 sene limitli UV dayanımı garantili olmasıyla da uzun ömürlü bir kullanım deneyimi arayanlar için birebir olup tek renk ve 4.200 dtex olarak hizmete sunuluyor.

Congrass Sentetik Çim Saha

 

NEDEN CONGRASS ?

• Congrass futbol sahaları, güvenilir, tutarlı spor yüzeyleridir, en iyi doğal çim alanlarını bile hem performans hem de güvenilirlikten üstün tutar.

• Congrass sentetik çim, oyun sırasında top kontrolüne yardımcı olur.
• Elyaf tabanının yanında geri dönüştürülmüş kauçuk tabakası darbeyi emer ve top sıçramasını kontrol ederek esneklik katar.
• Sentetik futbol sahaları, doğal çimlerin dezavantajlarından hiçbirine sahip değildir.
• İptal edilen maçlara neden olan su dolu sahalar unutulur.
• Aşınmış yüzeyleri onarmak için ağır bakım gerekmez.
• Günlük bakım minimum seviyeye iner.

DOĞRU UYGULAMA
UZUN SÜRE KULLANIM

Sıkıştırılmış toprak zemin üzerine 15 cm yüksekliğinde 4 numaralı mıcır serilir. Serilen mıcır üzerine 10 cm yüksekliğinde 1 numaralı mıcır serilerek zemin doldurulur ve mastarlanarak sıkıştırılır. Zemin üzerine sentetik keçe serilir. Keçe üzerine halı serilerek yapıştırılır. Halı üzerine Sbr granül ve kumun m² ye eşit miktarda dağıtılması sağlanarak montaj bitirilir.

Mevcut çim üzerine kumlama makinesi ile ince bir tabaka şeklinde kumlama işlemi yapılmalıdır. Kullanılacak kum mutlaka elenmiş ve tuzlardan arınmış olmalıdır. Kaba kum, sahalarda oyuncuların kayarak yaralanmalarına neden olabilir.

Congrass sentetik çim halıları tabanı, halı saha uygulamalarında yüksek kalite sağlar. Delikli yapısıyla yüzeye düşen suyu drenaj kanallarına ileterek suyun tahliyesini sağlar, nem tutmaz. Yüzeyin kayganlaşmasını azaltır ve oluşabilecek kazaların önlenmesine yardımcı olur.

Congrass Sentetik Çim

Start typing and press Enter to search