Spor Zeminler İçin Suni Çim Kullanım Rahatlığ

En çok takip edilen spor dallarından biri olan futbolda ve diğer spor dallarında  saha zemininin ne kadar önemli olduğunu biliyor muydunuz? Bu yazımızda spor zeminlerinde kullanılan suni çimin kullanım rahatlığından bahsedeceğiz.

Biçme işlemleri ve sulama gibi işlemlerde yaşanan zaman kaybı ve maliyet faktörleri gibi nedenlerden dolayı doğal çimler yerini suni çimlere bırakarak bizlere kullanım kolaylığı sağlıyor. Congrass suni ve sentetik çim halıları kalitesi ile bizlere çeşitli fırsatlar sunuyor. 

Spor zeminler için kullanılan ürünlerin kalitesi oldukça önemlidir. Congrass, gereken kaliteyi çeşitli spor dalları için ayrı ayrı geliştirerek, spor türüne uygun sentetik çim üretimini sağlamaktadır. Futbol, golf, rugby, hokey, tenis vb. spor dalları için farklı şekillerde üretilen çim halıları ile Congrass, her spor dalının kendine has oyun tarzına uygun bir sentetik çim seçeneği sunuyor. Kullanıcının oyun stilini iyi analiz etmesi ve sentetik çimden hangi özellikleri beklediğini bilmesi oyunun gidişatını etkileyen önemli bir faktör. Congrass sentetik çim halıları bu seçim sürecinde aradığınız tüm özellikleri bir üründe bulmanıza yardımcı olacak. 

Birçok avantajı ve doğal görünümü ile kullanım alanı oldukça geniş olan Congrass suni çim ürünleri, uzun ömürlü kullanım fırsatı sunuyor.

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde, üstün top tutuşuna yepyeni bir soluk getiren Pathfinder kalitesi, olumsuz hava koşullarında bile konforlu bir oyun alanı sunuyor. Dayanıklılığı ile ön plana çıkan Pathfinder serisi, ritmi yüksek sporlara dayanıklı zemin olmayı hedefliyor.

 

Suni-Sentetik Çim Halıların Özellikleri

  • Congrass sentetik çim sistemleri, üstün top tutuşu sayesinde oyun sırasında top kontrolüne yardımcı olur.
  •  Elyaf tabanının yanı sıra geri dönüştürülmüş kauçuk tabakasıyla darbeyi emerek top sıçramasını kontrol altında tutar.
  • Aşınmış yüzeyleri onarmak için ağır bakım gerekmez.
  • Günlük bakım rutini minimum seviyeye inerek kolay kullanım olanağı sunar.
  • Suyun tahliyesini sağlayarak nem tutmaz. Yüzeyin kayganlaşmasını azaltmaya yardımcı olur böylelikle olabilecek kazaları önlemeye yardımcı olur.

Start typing and press Enter to search