Hakkımızda

confetti_logo_slider

Confetti olarak 28 yıllık köklü geçmişimizde, cami halılarından suni çim halılara dekoratif halılardan proje halılarına birçok farklı alanda üretim yapan köklü bir firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Confetti bünyesinde beş ayrı marka ile hizmet vermekteyiz.

1994 yılında İstanbul İkitelli’de akrilik üreterek faaliyetlerimize başladığımız Confetti’de kalite ve tasarımı bir araya getiren ürünleri ile sektöre de yeni bir heyecan getirdik. Halı konusunda geniş bir skala yakaladığımız markamızda“Sentetik Çim Halı” konusunda da bünyemizde bulundurduğumuz Congrass ile sektöre yeni bir soluk getiriyoruz.

Sulama maliyeti, biçme işlemleri ve bu işlemlerde yaşanan zaman kaybı dolayısıyla doğal çimlerin yerini artık suni-sentetik çim halılara bırakıyor. Doğal çimlere alternatif olarak üretilen çim halılarımız hem uygun fiyatı hem de kullanım kolaylığı açısından tercih ediliyor. İşte sizlere kullanım kolaylığı sağlamak için Congrass olarak bu noktada devreye giriyoruz.

Confetti olarak farklı dekor deneyimleri arayanlar için çim halı üretimine başladık. Sürekli gelişime yönelik çalışmalarıyla ürün gamı ve teknolojisini geliştiren firmamız, “Congrass” ile farklı zemin ve dekorasyon alan kaplaması yapmak isteyenlerin çözüm ortağı oluyor. Congrass ile ürettiğimiz sentetik çim halıları Birleşik Arap Emirlikleri, Rusya, İngiltere, ABD, Almanya gibi ülkelerin yanı sıra 60’tan fazla ülkeye ihrac ediyoruz.

Start typing and press Enter to search