Multispor artık Congrass tarafından üretilen
çim yüzeylerinde oynanıyor.

Yüksek performanslı Congrass, Multispor da en iyi oyun özelliklerini sunan benzersiz çim sistemleri serisidir.  Gelişmiş teknoloji ile üretilen Congrass çim halılarda kalitesi arttırılmış polieten iplikler kullanılır. Bu ürünlerin kalite kontrolü, özel geliştirilmiş laboratuvar ortamlarında detaylı olarak gerçekleştirilmektedir.

Ürünlerimiz

Effective Serisi

Her adıma konfor katan ve 5.500 dtex fibrille polietilen iplik ile üretilen Effective serisi spor dünyasına getirdiği kullanım kolaylığıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Sahip olduğu ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikaları, olumsuz hava koşullarında bile sporculara sağladığı tutuş özelliği ve UV ışınlarına karşı dayanıklı yapısı ile Effective spora kalite getiriyor.

Congrass Sentetik Çim Saha

 

NEDEN CONGRASS ?

• Congrass futbol sahaları, güvenilir, tutarlı spor yüzeyleridir, en iyi doğal çim alanlarını bile hem performans hem de güvenilirlikten üstün tutar.

• Congrass sentetik çim, oyun sırasında top kontrolüne yardımcı olur.
• Elyaf tabanının yanında geri dönüştürülmüş kauçuk tabakası darbeyi emer ve top sıçramasını kontrol ederek esneklik katar.
• Sentetik futbol sahaları, doğal çimlerin dezavantajlarından hiçbirine sahip değildir.
• İptal edilen maçlara neden olan su dolu sahalar unutulur.
• Aşınmış yüzeyleri onarmak için ağır bakım gerekmez.
• Günlük bakım minimum seviyeye iner.

DOĞRU UYGULAMA
UZUN SÜRE KULLANIM

Sıkıştırılmış toprak zemin üzerine 15 cm yüksekliğinde 4 numaralı mıcır serilir. Serilen mıcır üzerine 10 cm yüksekliğinde 1 numaralı mıcır serilerek zemin doldurulur ve mastarlanarak sıkıştırılır. Zemin üzerine sentetik keçe serilir. Keçe üzerine halı serilerek yapıştırılır. Halı üzerine Sbr granül ve kumun m² ye eşit miktarda dağıtılması sağlanarak montaj bitirilir.

Mevcut çim üzerine kumlama makinesi ile ince bir tabaka şeklinde kumlama işlemi yapılmalıdır. Kullanılacak kum mutlaka elenmiş ve tuzlardan arınmış olmalıdır. Kaba kum, sahalarda oyuncuların kayarak yaralanmalarına neden olabilir.

Congrass sentetik çim halıları tabanı, halı saha uygulamalarında yüksek kalite sağlar. Delikli yapısıyla yüzeye düşen suyu drenaj kanallarına ileterek suyun tahliyesini sağlar, nem tutmaz. Yüzeyin kayganlaşmasını azaltır ve oluşabilecek kazaların önlenmesine yardımcı olur.

Congrass Sentetik Çim

Start typing and press Enter to search