ÇİM HALI MODELLERİNİN KULLANIM RAHATLIĞINI YAŞAYIN

Çim halılar yeşilliği yaşam alanına getirmek isteyenler için ideal ürünlerdir. Dekoratif amaçlı olarak parça halı veya duvardan duvara şeklinde kullanılabilir. Congrass çim halılar ile baharı yanı başınızda hissedeceksiniz.

DEKORASYONUN ÖNEMLİ BİR PARÇASI

Değişen ihtiyaçlar karşısında üretilen ürünler de değişmeye ve çeşit olarak genişlemeye başladı. Halılarda da kullanım alanı olarak değişebilen ihtiyaçlar doğrultusunda çeşit konusunda da artış yaşandı. İlk olarak evlerimizde kullandığımız halılar, zaman geçtikçe iş yerlerimizde, balkonlarımızda veya okullarımızda da kullandığımız birer ürün oldu. Günümüzde kullanımın artmaya başladığı çim halı da, farklı kullanım ihtiyaçlarına göre dekorasyonun önemli bir parçası haline geldi.

ZEMİN KAYMALARINI ÖNLER

Suni ve sentetik çeşitleriyle dayanıklı bir zemin kaplaması olan çim halı kullanıldığı ortama farklı bir hava katmaktadır. Alışveriş merkezlerin sıklıkla karşılaştığımız çim halıları konsepte uygun olarak evimizde de yer verebileceğimiz bir modeldir. Dilerseniz balkonunuzun zeminini çim halı ile kaplayarak doğal bir görüntü verebilirsiniz. Dayanıklılığı ve doğallığı dışında zeminde oluşabilecek kaymaları da önleyen yapısıyla tehlikelere karşı alınabilecek güzel bir önlem olabilmektedir.

İÇ VE DIŞ MEKAN KULLANIMLARI

Evinizde iç ve kapalı mekanlarınızda tercih edebileceğiniz çim halı yırtılmalara karşı dayanıklılığıyla da tek parçalar halinde dilerseniz merdiven basamaklarınızda da kullanılabilmektedir.  Uzun parçalar halinde iş yerinizde yürüyüş alanlarında da kullanabilirsiniz. İş yeri dekorlarında kullanılan suni çim halı modellerinde isteğe göre farklı ebat ve renklerle birlikte bir desen oluşturulacak dekorunuza farklı bir hava da katabilirsiniz.

EĞİTİM KURUMLARININ DA TERCİHİ

Eğer çocuğunuz için bir oyun alanı oluşturmak istiyorsanız çim halı modelleri en doğru tercih olacaktır. Düşme ve yaralanmalara karşı olarak zemin kayma önleyici özelliğiyle çocukların daha sağlıklı ve koruyucu bir zeminde oynamasını sağlar. Çim halılar bu özelliğiyle okul öncesi eğitimin verildiği kurumlarda da fazlasıyla tercih edilmektedir. Kolay kurulumu dışında kolay temizlenebilirliği de bulunan çim halı modelleri mekanlara şıklık katarken işinizi kolaylaştırır.

Start typing and press Enter to search