Dekoratif Çim Halı İle Muhteşem Alanlar Yaratın

Küresel ısınmanın günden güne iyice hissedildiği zamanımızda sulama gerektirmeyen sentetik çim ürünleri, dekoratif çim halı ve peyzaj alanlarında her geçen gün daha çok talep görmektedir. Doğal görünümlü peyzaj amaçlı çim halı kullanımının genişlemesiyle birlikte bahçe, teras, balkon ve kış bahçesi gibi alanlarda kullanımı popüler hale gelmiştir.

Confetti bünyesinde yer alan Congrass dekoratif çim halı kullanmanız için sebepler..

Congrass dekoratif çim halı, her türlü hava şartlarında yüksek performansla kullanım imkanı sağlar. UV ışınlarına karşı dayanıklı, soğuğa karşı dirençlidir. Alev almaz özelliğe sahiptir. Su geçirgenliği maksimum seviyededir. Zeminde ısıtma sistemi uygulanabilir. Her mevsim kullanıma uygundur. Dayanıklıdır. Koku yapmaz, bakteri barındırmaz. Temizliği ve bakımı kolaydır. Su tutmaz. Uygun fiyatlıdır. Delikli yapısıyla suyun tahliyesini sağlar.

Geniş kullanım alanlı dış mekanlarda; mevsim şartlarına dayanıklılık, su tutmayan ve kayganlığı azaltılmış çeşitler tercih edilmelidir. İç mekanlarda dekor veya peyzaj amaçlı kullanımlarda estetik görünüm ve çim rengi, tercih nedenlerinin ilk sıralarında yer alabilir. Confetti bünyesinde yer alan Congrass dekoratif çim halılar, doğayla iç içe bir imkan sunar. Dekoratif olarak ortamın doğallığını korumasını ve göze hitap etmesini sağlar. Dekor amaçlı

iç mekan kullanımına da uygun olan Congrass dekoratif çim halı geniş kullanım alanına sahiptir.

Yumuşak ve dayanıklı hav yapısı, alev almayan ve küf tutmayan özellikleriyle çocukların bulunduğu ortamlarda da güvenle kullanılabilen, uzun yıllar kullanım garantisiyle kanıtlanmıştır.

dekoratif çim halı

DEKORATİF ÇİM HALI NERELERDE KULLANILIR?

 

Her uygulama alanının kendine ait suni çim sisteminin doğru seçilmesi önemlidir. Farklı üretim yapılarıyla Congrass suni çim sistemleri, geniş ürün çeşitliliğiyle günümüzde oyun parklarından, okullara, binaların dış cephelerinden, dekorasyon amaçlı yaşam alanlarına, kış bahçelerinden, havuz kenarlarına, spor alanlarından cafe ve restaurantlara kadar pek çok mekanda tercih edilmekte, doğallığı, konforu, estetiği, kaliteyi serildiği alanlara taşımaktadır. Peyzaj amacıyla alışveriş merkezlerinde, havaalanlarında, otellerde, golf sahalarında, parklar ve dinlenme yerlerinde, sokaklar ve meydanlarda, okullarda da congrass suni çim halılar tercih edilmektedir.

Siz de bu özelliklere sahip dekoratif çim halı ile kendi alanınızı yaratmak istiyorsanız Congrass Dekoratif Çim Halılar tam size göre…

Start typing and press Enter to search