Dekoratif Suni Çim Halı Nerelerde Kullanılır?

Suni çim denildiğinde akla genellikle futbol sahaları, tenis kortları ya da spor salonları gelmektedir.Fakat artık dekoratif suni çim halı kullanımı da oldukça artmıştır.  Bu mekanlarda çim halı kullanılmasının en önemli faktörü bakım kolaylığı ve masrafının az olmasıdır. 

İşte Confetti bünyesinde yer alan Congrass dekoratif suni çim halının, kullanıldığı bazı alanlar..

1-Çocuk Oyun Parkında Suni Çim Halı Kullanımı

Eski tarihlerde çocuk parkları kum zeminden yapılmaktaydı. Fakat şimdi hem görsel olarak daha güzel bir görünüme sahip olması hem de daha hijyen oluşundan dolayı hemen hemen her oyun parkında suni çim kullanılmaktadır.

dekoratif suni çim halı

2-Balkon ve Terasta Suni Çim Halı Kullanımı

Suni çim konforlu bir zemin oluşturarak, daha güvenli bir ortam yarattığı için genellikle evin balkon ve teraslarında kullanılmaktadır. Göze daha çok hitap etmesi ve sert zemini yumuşatması bakımından da tercih edilen suni çim, teraslara farklı bir hava katmaktadır.

dekoratif suni çim halı

3-Bahçede Suni Çim Halı Kullanımı

Sadece evlerin bahçeleri değil, restaurantların, otellerin, villaların ve cafelerin bahçelerinde de dekoratif suni çim halı yaygın olarak kullanılmaktadır. Ortamın ahengine uygunluğu, rahat bir zemin yaratması ve uzun süre kullanılabilen yapısından dolayı kullanıcıların tercihi olmuştur.

dekoratif suni çim halı

4-İç Mekanda Suni Çim Halı Kullanımı

Ülkemizde daha yeni yaygınlaşmaya başlayan yurt dışındaki evlerin bazı bölümlerinde sıklıkla tercih edilen dekoratif suni çim ile doğal bir görünüm sağlanmaktadır. Dış mekanla iç mekanın entegre edilmesi insanların doğayla iç içeymiş gibi olmasını sağlıyor. Aynı zamanda mağaza vitrinlerinde de kullanımı mevcut.

Start typing and press Enter to search