Neden Sentetik Çim Halı?

Doğal çimlerin kullanışsızlığı ve dezavantajlarından dolayı daha fazla üretilmeye ve müşteriler ve  tercih edilmeye başlanan sentetik çim halının faydalarını sizler için derledik.

BAKIMI DAHA KOLAY

Sentetik çim halı, doğal çimlerin kullanışsızlığı ve dezavantajlarından dolayı daha fazla üretilmeye ve müşteriler tarafından daha fazla tercih edilmeye başladı. Doğal çime göre daha dayanıklı ve daha uzun ömürlü olan sentetik çim halının bakımı doğal çimin bakımından daha kolaydır.

UYGUN FİYAT SEÇENEĞİ

Sulama maliyeti, biçme işlemleri ve bu işlemlerde yaşanan zaman kaybı dolayısıyla doğal çimlerin yerini artık suni-sentetik çim halılara bırakıyor. Doğal çimlere alternatif olarak üretilen çim halılar hem uygun fiyatı hem de kullanım kolaylığı açısından tercih ediliyor.

 

 

 

SOĞUĞA KARŞI DİRENÇLİ

Doğal görünümlü peyzaj amaçlı suni çim halıların gelişmesiyle birlikte bahçe, teras, balkon ve kış bahçesi gibi alanlarda kullanımı popüler hale gelmiştir. Sentetik çim her türlü hava şartlarında yüksek performansla kullanım imkânı sağlar. UV ışınlarına karşı dayanıklı, soğuğa karşı dirençlidir.

 

CONGRASS KALİTESİNE ŞAHİT OLMAK İÇİN

Hayatınızın her alanında sizlere konforlu ve huzur vaat eden Congrass ve Confetti ürünlerini yerinde görmek için İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Eski Turgut Özal Cad. No:34 Bahçeşehir İstanbul adresinde bulunan Congrass’ı ziyaret edebilir ya da  +90 (212) 549 20 02 no’lu telefonu tuşlayarak Congrass ve Confetti ürünlerini hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.
 

Start typing and press Enter to search

sentetik çim halı