Suni Çim Halı İle Çocuklarınıza Oyun Alanları Yaratın

Suni çim halılar bahçe düzenlemesi, peyzaj ve ev dekorasyonu gibi iç mimari anlayışına getirdiği yeniliklerin yanı sıra çocuklar için uygun oyun alanları yaratmanıza da büyük katkı sağlar.

Oyun alanlarında kullanılan suni çimler, yumuşak ve esnek yapısıyla ailelerin güven ve hijyen arayışını karşılıyor. Congrass Sentetik Çim Halı Sistemleri de getirdiği özellikleriyle çocukların güvenli ve hijyenik bir ortamda gelişimine katkı sağlar. Congrass Suni Çim Halı Sistemleri’yle çocuklarınız için yaratacağınız oyun alanlarının avantajlarını sizler için sıraladık.

1-Mikrop Barındırmaz

Confetti bünyesinde bulunan Congrass suni çim halı sistemleri bakteri barındırmayan, hijyenik bir yapıya sahiptir. Suni çimlerin en büyük avantajı, çimin kullanıldığı oyun alanının doğal çimlerde bulunan mikrop, böcek, bakteri gibi çocukların sağlığına herhangi bir zarar verecek maddeyi barındırmamasıdır. Çocuklarınıza ister iç ister dış mekanlarda oyun alanı yaratırken temizlik konusunda kafanızda hiçbir soru işareti olmadan Congrass sentetik çim halı sistemlerini tercih edebilirsiniz.

2-Suni Çim Halılar Çevre Dostudur

Congrass sentetik çimler doğal çim olmamasına rağmen çevreye zarar vermeyen, hatta çevreyi koruyan bir yapıdadır. Kullanacağınız suni çim halının çevreyi koruması sizi de koruması anlamına gelir.

3-Yumuşak Bir Zemin Sağlar

Congrass sentetik çim halı sistemleri zemine uyumlu yapısı ve kullanılan malzemenin kalitesinden dolayı oyun oynayan çocukların düşmesi ve bir yere çarparak yaralanmasının önüne geçer. Yumuşak bir yapıya sahip olan suni çimler, çocuklarınıza sağlıklı ve tehlikesiz bir oyun alanı yaratmanızı sağlar. Çocuklarınızın daha mutlu ve daha hareketli bir yaşam alanı için Congrass suni çim halılar her zaman yanınızdadır.

4-Kolay Temizlenebilir Bir Yapısı Vardır

İç ya da dış mekanlara döşeyeceğiniz suni çim halılar kolay temizlenebilir yapıya sahiptir. Çimlerin kolay temizlenebilir bir yapıya sahip olması çocuklarınız için oluşturacağınız oyun alanlarının her zaman daha temiz olmasını sağlar. Ayrıca oyun alanının kolay temizlenebilir bir yapıya sahip olması, zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak, çocuklarınıza ve diğer işlerinize daha fazla vakit ayırmanızı sağlar.

5-Doğayla İç İçe Bir Ortam Sağlar

Özellikle temizliği ve bakımı zor olan doğal çimler yerine kullanılan çok daha uzun ömürlü Congrass suni çimler iç alanlara oyun zemini olarak kullanıldığında, çocuklarınızın doğayla iç içe olmasını sağlar.

 

Start typing and press Enter to search

sentetik çim halı