Suni Çim Halı Kullanmanın Avantajları

Suni çim halı kullanımı, doğal çime oranla kullanıcıya birçok avantaj sağlar. Doğal çime yapılan bakım masrafları gün geçtikçe arttığı ve zaman kaybı yarattığı için artık suni (sentetik) çimin kullanım oranı artmıştır. Aynı zamanda kullanılan mekanda göze daha çok hitap etmesi vekullanımının kolaylığı sentetik çimin çoğu insan tarafından tercih edilmesini sağlamıştır.
İşte Confetti bünyesindeki Congrass suni çim halı kullanmanın avantajları..

suni çim halı

1-KÖTÜ HAVA ŞARTLARINA DAYANIKLIDIR

Açık havada kullanılan doğal çimler, yağmurlu ve karlı havalarda su birikintisi yaparak , zeminin kayganlaşmasına neden olur. Böylece çim etkin ve aktif kullanılamaz. Futbol sahasında kullanılan doğal çimlerde genellikle sakatlanma riski fazla olduğu için sentetik çim tercih edilir. Nerede olursa olsun suni çimin doğal çime göre daha dayanıklı ve kullanışlı oluşu sentetik çimi her havada rahatça kullanmanıza imkan verir.

2-DAHA HİJYENDİR

Sentetik çimin, polietilen ve polipropilen hammaddelerinden yapılması, çimin üzerinde herhangi bir canlı organizmanın oluşmasını engeller. Aynı şekilde suni çim üzerinde bakterilerin ya da böceklerin barınması da imkansızdır. Böylelikle doğal çime göre daha güvenli ve temiz olduğunu söylemek mümkündür.

suni çim halı

Congrass suni çim halı, içerisinde doğaya zarar verecek bir madde taşımaz ve içerisinde zararlı maddeler barındırmaz.

suni çim halı

4-KULLANIM ALANI GENİŞTİR

Suni çim halı bahçelerde, futbol sahalarında, stadlarda, oyun parklarında, pistlerde, çatılarda, dış cephelerde ve daha birçok alanda kullanıma elverişlidir. Bakım ve sulama derdi olmayan Congrass suni çim halıyı gönül rahatlığıyla her yerde kullanabilirsiniz.

Start typing and press Enter to search

sentetik çim halı